KANCELARIE DLA PRAWNIKÓW - LEX GEDANIA

Ideą LEX GEDANIA jest stworzenie dla adwokatów i radców prawnych miejsca, w którym będą mogli w sposób komfortowy, prestiżowy, ale też gwarantujący poufność spotkać się z Klientem lub pracować.

Propozycja LEX GEDANIA skierowana jest zarówno do adwokatów, jak i radców prawnych, którzy dopiero rozpoczynają wykonywanie zawodu prawniczego, ale też do doświadczonych pełnomocników procesowych, którzy mając na uwadze optymalizację kosztów prowadzonej działalności szukają prestiżowego miejsca do spotkań z Klientem w sercu gdańskiej Starówki.

W praktyce LEX GEDANIA oddaje całą Kancelarię w Państwa ręce. W dowolnym momencie – za pośrednictwem telefonu, tabletu lub komputera, poprzez nasz intuicyjny system rezerwacji mają Państwo możliwość zarezerwowania wybranego gabinetu.

Wszystkie gabinety znajdują się na ponad 120m2 powierzchni w samym Centrum Gdańska. Gabinety umiejscowione są na dwóch poziomach. Na wyższym z pięter znajduje się również taras zewnętrzny do pełnej dyspozycji najemców.

LEX GEDANIA znajduje się w bliskim sąsiedztwie takich miejsc jak Restauracja Kubicki, Hotel Hilton, Hotel Grand Cru, Muzeum II Wojny Światowej czy też nowej gdańskiej kładki przez Motławę.

LEX GEDANIA to lokalizacja położona z jednej strony nad samą Motławą, z drugiej jedynie 1400 m od głównej siedziby wielu gdańskich Sądów znajdujących się na ul. Nowe Ogrody w Gdańsku.

Budynek w którym znajduje się LEX GEDANIA został wybudowany w 2012 roku w ramach inwestycji Stara Winiarnia przy ul. Czopowej 14 w Gdańsku. Architektura obiektu pozwala uzyskać harmonię między nowoczesnością, a zabytkową architekturą Śródmieścia.

LEX GEDANIA - KANCELARIE W TRÓJMIEŚCIE
Twoja nowa Siedziba Kancelarii już od 199 zł / mc
KONTAKT
Call Now Button